JAUNŲJŲ DZIUDISTŲ STARTAS PLUNGĖJE!!!

Spalio 15 dieną Plungėje vyko atviros Plungės miesto vaikų ir jaunučių dziudo imtynių varžybos „Auksinis ruduo“, kuriose startavo 10 Marijampolės sporto centro jaunųjų dziudistų.

Visi mūsų sportininkai turėjo nemažiau kaip dvi kovas. Erikas Žaltauskas (svorio kategorija virš 91 kg) pirmą kovą pralaimėjo, o antrą ir trečią kovas ypon veiksmu laimėjo ir iškovojo sidabro medalį. Haroldas Čemerka (svorio kategorija iki 66 kg) liko visai šalia apdovanojimų pakylos. Sportininkas tris kovas laimėjo ir dvi pralaimėjo.

Be minėtų sportininkų varžybose startavo dar 8 mūsų centro dziudistai: Gediminas Šachovas, Vilius Botyrius, Gustas Tamulynas, Haroldas Brusokas, Matas Afanasenka, Adrijus Milius, Romi Alyan, Tadas Vaitonis. Sportininkus treniruoja Zinaida Grinevičienė.

SVEIKINAME SPORTININKUS IR TRENERĘ IR LINKIME SĖKMĖS SVARBIAUSIOSE SEZONO VARŽYBOSE!!!