IRKLUOTOJŲ LAIMIKIS – 7 MEDALIAI!!!

Ventspilyje, Ventos upėje, vyko Ventspilio baidarių ir kanojų irklavimo sezono uždarymo varžybos, kuriose dėl medalių kovojo 95 irkluotojai iš Latvijos ir Lietuvos.

Oras irkluotojų nelepino – pūtė stiprus vėjas ir upėje susidarė nemažos bangos, todėl varžybų organizatoriai pakeitė varžybų programą: vietoj numatytų 9 km distancijos irkluotojai varžėsi vienvietėmis valtimis 1 km ir 3 km rungtyse.

Marijampolės sporto centro irkluotojai, kuriuos treniruoja Benas Jankevičius, iškovojo net septynis medalius.

Jaunių grupėje vienviečių baidarių 3 km rungtyje trečiasis finišavo ir bronzos medalį iškovojo Domantas Katilius. Toje pačioje rungtyje, bet jaunučių grupėje, taip pat trečiąją vietą iškovojo Titas Žilinskas.

14 metų vaikų grupėje vienviečių baidarių 1 km rungtyje aukso medalius iškovojo: Adomas Miglinas ir Urtė Čebatoriūtė, sidabro – Milė Jankauskaitė.

10 metų mergaičių grupėje 1 km nuotolį vienviete baidare pirma nuirklavo Saulė Mičiulytė, o kanoja – Sofia Aleksieieva.