Marijampolės sporto centras kviečia lankyti krepšinio užsiėmimus

Sporto šakos

Krepšinis

Tai viena populiariausių komandinių sporto šakų Lietuvoje ir pasaulyje. Paprastai vyksta kova tarp dviejų penketų, bet pastaruoju metu labai poluliarėja krepšinio 3×3 varžybos. Marijampolės sporto centro auklėtiniai nuolat dalyvauja moksleivių krepšinio lygos įvairaus amžiaus krepšinio čempionatuose. Geriausi ir perspektyviausi sporto centro sportininkai žaidžia reprezentacinėje Marijampolės miesto vyrų krepšinio NKL komandoje „Sūduva MANTINGA“. Geriausi mūsų sportininkai ir sportininkės kviečiami atstovauti Lietuvos krepšinio rinktines. Kviečiame išbandyti krepšinį mergaites ir berniukus nuo 7 metų

Informacija ruošiama.

Treneriai

 

Treniruočių vieta

Ryto pagr. mokykla

 

Sporto ir ugdytinių amžiaus grupė

 

PR1 (2013 – 2016)

MU2 (2005 – 2009)

MT1 (2004 – 2007)

Pirmadienis

 

16.00 – 17.30 val.

17.30 – 19.30 val.

Antradienis

15.30 – 17.00 val.

17.00 – 18.30 val.

18.30 – 20.00 val.

Trečiadienis

15.30 – 17.00 val.

17.00 – 18.30 val.

18.30 – 20.00 val.

Ketvirtadienis

 

15.30 – 17.30 val.

17.30 – 19.30 val.

Penktadienis

15.30 – 17.00 val.

17.00 – 18.30 val.

18.30 – 20.00 val.

Šeštadienis

10.00 – 11.30 val.

11.30 – 13.15 val.

13.15 – 17.30 val.

 

Treniruočių vieta

Vytauto g. 47

 

Sporto ir ugdytinių amžiaus grupė

 

PR1 (2015 – 2016)

MU4 (2007)

MT1 (2004)

Pirmadienis

18.00 – 19.30 val.

15.00 – 16.30 val.

16.30 – 18.00 val.

Antradienis

15.00 – 16.30 val.

16.30 – 18.00 val.

18.00 – 19.30 val.

Trečiadienis

 

16.00 – 18.15 val.

18.15 – 20.30 val.

Ketvirtadienis

18.00 – 19.30 val.

15.00 – 16.30 val.

16.30 – 18.00 val.

Penktadienis

15.00 – 16.30 val.

16.30 – 18.00 val.

18.00 – 19.30 val.

Šeštadienis

 

11.00 – 14.00 val.

14.00 – 17.00 val.

 

Sporto ir ugdytinių amžiaus grupė

 

MU3 (2008)

MU5 (2005)

Pirmadienis

16.00 – 18.15 val.

Mokolų prog.

18.15 – 20.15 val.

Mokolų prog.

Antradienis

16.00 – 18.15 val.

Mokolų prog.

18.15 – 20.15 val.

Mokolų prog.

Trečiadienis

 

16.00 – 19.30 val.

Mokolų prog., Gamyklų g. 1, P.Armino g. 94 K2

Ketvirtadienis

16.00 – 18.00 val.

Mokolų prog.

18.00 – 20.00 val.

Mokolų prog.

Penktadienis

16.00 – 18.00 val.

Mokolų prog.

18.00 – 20.00 val.

Mokolų prog.

Šeštadienis

9.30 – 11.30 val.

Vytauto g. 47,  P.Armino g. 94K2

11.30 – 13.30 val.

Vytauto g. 47, P.Armino g. 94 K2

 

Sporto ir ugdytinių amžiaus grupė

 

PR2 (2013)

MU1 (2011)

MU1 (2011)

Pirmadienis

17.00 – 18.30 val. Stankevičiaus prog.

15.30 – 17.00 val.

R. Stankevičiaus prog.

19.00 – 20.30 val.

Sporto g. 1

Antradienis

17.00 – 17.45 val

Gamyklų g. 1 ir P.Armino g. 94 K2 treniruoklių salės

 

18.00 – 19.30 val.

Sporto g. 1

Trečiadienis

17.00 – 18.30 val.

R. Stankevičiaus prog.

15.30 – 17.00 val.

R. Stankevičiaus prog.

 

Ketvirtadienis

17.00 – 18.30 val.

R. Stankevičiaus prog.

15.30 – 17.00 val.

R. Stankevičiaus prog.

19.00 – 20.30 val.

Sporto g. 1

Penktadienis

17.00 – 18.30 val.

Sporto g. 1

15.30 – 17.00 val.

Sporto g. 1

19.00 – 20.30 val.

Sporto g. 1

Šeštadienis

13.30 – 14.00 val.

Sporto g. 1

10.30 – 12.00 val.

Sporto g. 1

9.00 – 10.30 val.

Sporto g. 1

 

Sporto ir ugdytinių amžiaus grupė

 

MU1 (2011)

MU1 (2011)

Treniruočių vieta

Šaltinio progimnazija

Vytauto g. 47

Pirmadienis

16.00 – 17.30 val.

14.20 – 15.50 val.

Antradienis

16.00 – 17.30 val.

14.20 – 15.50 val.

Trečiadienis

16.00 – 17.30 val.

14.20 – 15.50 val.

Ketvirtadienis

16.00 – 17.30 val.

14.20 – 15.50 val.

Penktadienis

16.00 – 17.30 val.

14.20 – 15.50 val.

Šeštadienis

16.00 – 17.30 val.

14.20 – 15.50 val.

 

Sporto ir ugdytinių amžiaus grupė

 

MU1 (2009)

MU2 (2009)

MU2 (2010)

Pirmadienis

15.30 – 17.00 val.

Rygiškių J. gim.

18.30 – 20.00 val.

Rygiškių J. gim.

17.00 – 18.30 val.

Rygiškių J. gim.

Antradienis

 

17.30 – 19.45 val.

Sūduvos gimnazija

16.00 – 17.30 val.

Sūduvos gimnazija

Trečiadienis

18.30 – 20.00 val.

Rygiškių J. gim.

17.00 – 18.30 val.

Rygiškių J. gim.

15.30 – 17.00 val.

Rygiškių J. gim.

Ketvirtadienis

 

17.45 – 19.15 val.

Sūduvos gimnazija

15.30 – 17.45 val.

Sūduvos gimnazija

Penktadienis

15.30 – 17.00 val.

Rygiškių J. gim.

18.30 – 20.00 val.

Rygiškių J. gim.

17.00 – 18.30 val.

Rygiškių J. gim.

Šeštadienis

11.30 – 14.30 val.

Rygiškių J. gim. stadionas, treniruoklių s.

 

10.00 – 11.30 val.

Rygiškių J. gim. stadionas,  treniruoklių s.

 

Sporto ir ugdytinių amžiaus grupė

 

PR1 (2014)

PR1 (2014)

MU2 (2006)

Pirmadienis

17.00 – 18.30 val.

Sūduvos gimnazija

 

18.30 – 20.00 val.

Sūduvos gimnazija

Antradienis

 

16.00  – 17.30    val.

Rygiškių J. gim.

17.30 – 19.45 val.

Rygiškių J. gim.

Trečiadienis

17.00 – 18.30 val.

Sūduvos gimnazija

 

18.30 – 20.00 val.

Sūduvos gimnazija

Ketvirtadienis

 

16.00 – 17.30  val.

Rygiškių J. gim.

17.30 – 19.45 val.

Rygiškių J. gim.

Penktadienis

17.00 – 19.15 val.

Sūduvos gimnazija

15.30 – 17.00 val.

Rygiškių J. gim.

19.15 – 20.45 val.

Sūduvos gimnazija

Šeštadienis

10.00 – 11.30 val.

Rygiškių J. gim.

11.30 – 13.45 val.

Rygiškių J. gim.

 

Vaiko priežiūros atostogose.

Scroll to Top