Marijampolės sporto mokyklų ir sporto centro istorija

70 - mečio minėjimo renginys

Marijampolės sporto centre vyko 2023 m. spalio 11 d. renginio Pirmosios Marijampolės sporto mokyklos 70-mečio, bei Marijampolės jaunimo sporto mokyklos 55-mečio aptarimas ir apibendrinimas prie kavos puodelio. Marijampolės sporto centro direktorius dėkojo organizacinei renginio grupei, taip pat įteikė atminimo dovanėles už pagalbą organizuojant renginį reikšmingos, nes nuo jų prasidėjo didysis sportas Marijampolėje. Jis minėjo, kad organizacijos, sportininkų ir visos bendruomenės sėkmė turi būti bendra. O šis renginys galėtų būti pradžia naujoms tradicijoms, kad visa bendruomenė galėtų ne tik sportuoti, bet ir megzti socialinį ryšį.

 
⚪️ Visą savo gyvenimą sportui atidavę ir Marijampolės vardą sporto pasiekimais garsinę Alvydas Kirkliauskas bei Gintautas Žibūda dalijosi istorijomis apie sporto mokyklų įkūrimą, jų plėtrą ir augimą. Prisiminti sportininkai, kurie savo nuostabiais pasiekimais garsino ne tik Marijampolės, bet ir visos Lietuvos vardą. Vėliau buvo įteiktos padėkos sportui nusipelniusiems žmonėms.
🗣 Marijampolės sporto centro vadovas Karolis Bauža pasidžiaugė nuostabia švente, dėkojo buvusiems ir esamiems treneriams už jų įdėtą svarbų indelį vardan sporto Marijampolėje. Taip pat sakė besidžiaugęs, kad istorija kuriama toliau. Sporto centras kiekvienais metais auga, ir šiandien ši įstaiga gali pasiūlyti net 16 skirtingų sporto šakų, kurias lanko virš tūkstančio sportininkų, o vaikų tobulėjimu rūpinasi 46 treneriai.
⚪️ Renginio metu susirinkusius džiugino „LeNos“ šiuolaikinio šokio kolektyvo pasirodymai, o vakarą užbaigė grupės MANGO koncertas.
 

2023 m. spalio 23 d. Marijampolės sporto centre vyko 2023 m. spalio 11 d. renginio Pirmosios Marijampolės sporto mokyklos 70-mečio, bei Marijampolės jaunimo sporto mokyklos 55-mečio aptarimas ir apibendrinimas prie kavos puodelio. Marijampolės sporto centro direktorius dėkojo organizacinei renginio grupei ,taip pat įteikė atminimo dovanėles už pagalbą organizuojant renginį.

Pirmoji mokykla

Jaunimo mokykla

Marijampolės žaidimų sporto mokykla

Marijampolės sporto centras

Baidarių ir kanojų irklavimas

Boksas

Dviračių sportas

Dziudo

Imtynės

Krepšinis

Lengvoji atletika

Futbolas

Gimnastika

Kulkinis šaudymas

Regbis

Sunkioji atletika

Šaškės

Šachmatai

Plaukimas

Tinklinis

Žirgų sportas

Kita istorija

1992 m. Kundrotas

Pirmasis Vilniaus maratonas.

Scroll to Top