MKML ČEMPIONATE MŪSŲ KREPŠININKAI ĮSIRAŠĖ ANTRĄJĄ PERGALĘ!!!

Spalio 25 dieną Marijampolės SC – „Mantinga“ komanda, kurią treniruoja Kęstutis Juozaitis, namų aikštelėje susitiko su Kalvarijos „98ers” ekipa.

Nuo pat pirmo kėlinio mūsų krepšininkai diktavo žaidimo sąlygas svečiams iš Kalvarijos. Pirmasis ir antrasis kėliniai atitinkamai buvo sužaisti 10 ir 13 taškų skirtumu mūsų komandos naudai. Po didžiosios pertraukos varžovai bandė atsitiesti ir pasivyti mūsų aukštaūgius vyrus. Ir nors trečiasis kėlinys buvo sužaistas apylygiai 23:22, tačiau ketvirtajame rungtynių kėlinyje marijampoliečiai neleido varžovams įmesti taškų bei puikiai gynėsi – to pasekoje rungtynės buvo laimėtos triuškinamu 35 taškų skirtumu 93 – 58 (21:11, 25:12, 23:22, 24:13).

Naudingiausiai marijampoliečių gretose rungtyniavo: Gustas Grigas – 25 tšk., 8 atkovoti kamuoliai, Ainoras Rapolavičius12 tšk., Lukas Dėdelis  – 11 tšk., net 9 kamuolius atkovojo Ainoras Blūdžius.