MKL-BERGO 3X3 ČEMPIONATO II ETAPE IŠKOVOTI BRONZOS MEDALIAI!!!

Sausio 8 dieną nuo pat ankstyvo ryto Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje praūžė MKL-BERGO krepšinio 3×3 antrojo etapo kovos. Daugiau kaip pusšimtis krepšinio komandų varžėsi trijose amžiaus grupėse: U14, U16, U18.

Šiose varžybose Marijampolės sporto centrą atstovavo net šešios vaikinų komandos. Keturios iš jų startavo U16 amžiaus grupėje: Marijampolės SC-„Eurostandard“ ir Marijampolės SC-„Metrum.lt“ (treneris Kęstutis Juozaitis), bei Marijampolės SC I ir Marijampolės SC II (treneris Domas Kriščiūnas). Šioje amžiaus grupėje iš viso dalyvavo 17 komandų.  Antrajame etape Marijampolės SC-„Eurostandard“ užėmė 5 vietą, Marijampolės SC II – 10 vietą, Marijampolės SC- „Metrum.lt“ – 3 vietą (Emilis Auksoraitis, Haris Rudzevičius, Justas Grigas, Martynas Paškauskas), o Marijampolės SC I – 9 vietą, O Marijampolės SC- „Metrum.lt“ iškovojo 3 vietą ir pasidabino bronzos medaliais (Emilis Auksoraitis, Haris Rudzevičius, Justas Grigas, Martynas Paškauskas).

U18 amžiaus grupėje Marijampolės sporto centrą reprezentavo dvi komandos: Marijampolės SC ir Marijampolės SC II (tr. Domas Kriščiūnas). Šioje amžiaus grupėje iš viso dalyvavo 19 komandų. Antrame etape Marijampolės SC ekipa užėmė 6 vietą, o Marijampolės SC II  – 15 vietą.