LIETUVOS VAIKŲ-JAUNUČIŲ PLAUKIMO ČEMPIONATAS VYKO „BURBULE“

Šį savaitgalį Klaipėdos 50 m ilgio baseino treniruočių “burbule” vyko 2020 m Lietuvos vaikų – jaunučių plaukimo čempionatas. Jame dalyvavo 10 – 14 m amžiaus berniukai ir 9 – 13 m mergaitės.

Dėl karantino apribojimų varžybos buvo rengiamos be žiūrovų, o visi norintieji galėjo tiesiogiai stebėti varžybas plaukimo federacijos “Facebook” ir “YouTube” paskyrose.

Marijampolės sporto centrą atstovavo vienuolika geriausių jaunųjų plaukikų. Šios respublikinės varžybos mums buvo pirmosios po devynerių mėnesių. Iš visos Lietuvos į ilgai lauktas varžybas atvažiavo net 354 dalyviai.

Savo asmeninius rezultatus gerino visi mūsų komandos sportininkai, o užkopti ant prizininkų pakylos pavyko trims laimingiesiems.

Antrąją vietą vaikų amžiaus grupėje, plaukdamas 200 m krūtine iškovojo Pijus Šimanskas. Jo rezultatas – 3.07,04. Pijų treniruoja Dalia Sagaitienė.

Trečiąją vietą jaunučių grupėje iškovojo Skalmantas Mikulis, plaukęs 100 m peteliške. Jo rezultatas – 1.05,76. Plaukiką treniruoja Aurimas ir Dalia Kadūnai.

Tokiame pačiame nuotolyje tik vaikų grupėje trečiąją vietą iškovojo Hubertas Gelgota. Rezultatas – 1.14,66. 200 m kompleksiniu plaukimu nuotolyje Hubertas buvo ketvirtas.

Galime pasidžiaugti Arono Dailydos pasiekimais. Sportininkas du kartus “per plauką” atsiliko nuo trečiosios vietos – plaukdamas 200 m ir 100 m nugara. H.Gelgotą ir A.Dailydą treniruoja Aurimas ir Dalia Kadūnai.