KĘSTUČIO JUOZAIČIO VADOVAUJAMI KREPŠININKAI MKML ČEMPIONATE ĮVEIKĖ „MARISTĄ“!!

Trečiadienį spalio 19 dieną Marijampolės SC – „Mantinga“ komanda, kurią treniruoja Kęstutis Juozaitis, namų aikštelėje susitiko su „Maristos“ ekipa. Nuo pat pirmo kėlinio mūsų krepšininkai kontroliavo žaidimą 27:18, o ketvirtajame rungtynių kėlinyje spurtavo 32:13 ir visiškai nokautavo savo varžovus. Nuaidėjus finaliniam rungtynių signalui mūsų aukštaūgiai šventė pergalę rezultatu 111 – 80 (27:18, 19:21, 33:28, 32:13).

Naudingiausiai marijampoliečių gretose rungtyniavo: Ainoras Rapolavičius37 tšk. ir 6 rezultatyvūs perdavimai, Airidas Luckus – 25 tšk. ir 5 rezultatyvūs perdavimai bei tiek pat atkovotų kamuolių, Ainoras Blūdžius ir Gustas Grigas – po 13 tšk., Lukas Dėdelis  – 11 tšk. ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

SVEIKINAME KOMANDĄ IR TRENERĮ SU PERGALE!!!