GALUTINĖJE ĮSKAITOJE KROSO TAURĖS VARŽYBŲ NUGALĖTOJU TAPO E.GUSTATITIS, O A.SIMANAVIČIUS – TREČIAS!!!

Spalio 29 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos kroso taurės VI etapas. Šiuo etapu baigėsi šių metų kroso taurės varžybos, kuriose dalyvavo pajėgiausi šalies bėgikai.

Klaipėdoje puikiai startavo ir Marijampolės sporto centro lengvaatlečiai. Geriausiai sekėsi Evaldui Gustaičiui, kuris suaugusiųjų grupėje 6 kilometrų distancijoje, iškovojo antrą vietą (treneris Vladas Komisaraitis). Linas Diraitis liko visai šalia apdovanojimų pakylos – ketvirtoje vietoje (treneris Paulius Bieliūnas).

Vaikų grupėje 1000 m distancijoje Airidas Simanavičius užėmė ketvirtąją vietą. Jaunučių grupėje Andrėja Zigmantaitė 2000 m distancijoje liko penkta (treneris Vladas Komisaraits).

Galutinėje įskaitoje, susumavus visų etapų taškus, 2022 m. kroso taurės varžybose nugalėtoju tapo Evaldas Gustaitis (suaugusiųjų gr.). Airidas Simanavičius (vaikų gr.) iškovojo trečiąją vietą. O Marijampolės sporto centro komanda rajonų grupėje užėmė garbingą trečiąją vietą.