SPORTO CENTRE PRADUNDĖJO SVEIKATINIMO RENGINYS, KURIAME NETRŪKO JUDESIO, ŠYPSENŲ IR VAIKIŠKO JUOKO!!!

Visą savaitę trukusiame, Marijampolės sporto centro organizuojamame sveikatinimo renginyje “SVEIKAS STUBURAS IR TAISYKLINGA LAIKYSENA FIZINIŲ PRATIMŲ DĖKA”, apsilankė virš 600 Marijampolės ugdymo įstaigų moksleivių.  Jie atliko ne tik korekcines sveikatinimo mankštas su mūsų centro kineziterapeute Viktorija Žukauskaite, bet ir sužinojo daug vertingos informacijos apie netaisyklingos laikysenos priežastis, bei rekomendacijas kaip fiziniais pratimais ir sveikatą tausojančiais įpročiais  rūpintis savo kūnu, bei išlaikyti taisyklingą laikyseną.

Daugelis vaikų labai daug laiko praleidžia prie kompiuterių ir telefonų. Judėjimo stoka ir ribotos žinios kaip tinkamai judėti, sėdėti ir vaikščioti, kad formuotųsi taisyklinga laikysena, neigiamai veikia vaikų sveikatą. Tikime, kad šis renginys teigiamai įtakojo vaikų laikyseną ir padės suformuoti taisyklingos laikysenos įpročius.

Dėkojame Marijampolės ugdymo įstaigų: Saulės pradinės mokyklos, Ryto pagrindinės mokyklos ir J.Tototaičio progimnazijos direktoriams, administracijai, mokytojams ir vaikams už aktyvų dalyvavimą renginyje. Linkime, kad ši mūsų tarpusavio draugystė tik stiprėtų, o bendrų renginių skaičius didėtų.

Šis renginys dalinai finansuojamas  Marijampolės savivaldybės lėšomis. AČIŪ, KAD ESATE KARTU.

Scroll to Top