MKL MERGINŲ U18 ČEMPIONATAS TĘSIASI: SĄSKAITOJE 2 PERGALĖS IR 2 PRALAIMĖJIMAI!!!

Šiandien MKL merginų U18 čempionato rungtynėse kovojo Marijampolės sporto centro krepšininkės su viešniomis iš Klaipėdos – V.Knašiaus KM ekipa. Rungtynėse šį kartą geriau sužaidė klaipėdietės. Rezultatu 42:83 (6:28;  15:13; 15:16; 6:26) jos į savo sąskaitą įsirašė pergalę. Mūsų merginos pirmajame kėlinyje sunkiai „įsivažiavo“ ir pelnė tik 6 taškus. Ir nors jos puikiai sužaidė antrąjį ir trečiąjį kėlinius, atsitiesti ketvirtajame kėlinyje jau nepavyko. Šiame čempionate mūsų krepšininkės, kurias treniruoja Ela Bajorūnienė, yra iškovojusi 2 pergales ir turi tiek pat pralaimėjimų.

„Gaila, kad rungtynėse savo komandos draugėms negalėjo padėti centro pozicijoje žaidžianti Kamilė Bačkieriūtė, kuri yra susilaužiusi pirštą, bei dar dvi staro penketo žaidėjos, kurias palaužė liga. Galbūt šios rungtynės galėjo pasibaigti visai kitaip. Reikia neprarasti tikėjimo savo jėgomis ir viskas bus gerai. Didžiuojuosi savo merginomis, kurios rungtynėse atidavė visą save“ – taip po rungtynių kalbėjo trenerė E.Bajorūnienė.

Naudingiausiai marijampoliečių komandoje, kurią treniruoja Ela Bajorūnienė, žaidė: Rosita Rusovičiūtė – 20 tšk., Ieva Šalinskaitė – 9 tšk., Aušrinė Menkevičiūtė – 8 tšk. ir 11 atkovotų kamuolių.

Daugiau informacijos rasite https://mkl.lt/

 

 

 

 

Scroll to Top